Programs

Virtuális megnyitó | Szabadjáték / II. Képzőművészeti Nemzeti Szalon

2020. March 28. Saturday 10:00
More

Szurcsik Józseffel, a Szabadjáték / II. Képzőművészeti Nemzeti Szalon kurátorával beszélgettünk

2020. April 21. Tuesday 14:20
More

Szurcsik József kurátor virtuális tárlatvezetése | Szabadjáték

2020. May 13. Wednesday 16:00
More

Dr. Kucsera Tamás Gergely virtuális tárlatvezetése | Szabadjáték

2020. June 27. Saturday 14:00
More

SZAKMAI NAP| Szabadjáték / II. Képzőművészeti Nemzeti Szalon, Terebessy L. Föld | Táj legyen táj, tengertől tengerig

2020. July 8. Wednesday 8:00
More

Kukorelly Endre exkluzív tárlatvezetése a Szabadjáték | II. Képzőművészeti Nemzeti Szalon kiállításon

2020. July 18. Saturday 16:00
More

Müller Péter Sziámi exkluzív tárlatvezetése a Szabadjáték | II. Képzőművészeti Nemzeti Szalon kiállításon

2020. July 25. Saturday 16:00
More

Csak lazán! Művészetpedagógiai foglakozás felnőtteknek a Szabadjáték – II. Képzőművészeti Nemzeti Szalon kiállításban

2020. August 29. Saturday 13:00
More

Szabadjáték / Szobák | Virtuális megnyitó Szurcsik József kurátor vezetésével

2020. August 11. Tuesday 16:00
More

Szabadjáték és Szobák – a Nemzeti Szalon két katalógusának könyvbemutatója

2020. September 4. Friday 15:00
More

Szobabicikli I.

2020. September 5. Saturday 15:00
More

Szabad séta

2020. September 6. Sunday 14:00
More

Játék a Szabadban I. | Verebes György és az ORBIS ZENEMŰHELY / Ef ZÁMBÓ HAPPY DEAD BAND / TAKÁTS TAMÁS BLUES BAND

2020. September 11. Friday 13:00
More

Játék a Szabadban II. | Ulrich Gábor és a VASTANGÓ XPERIMENTHAL / Szurcsik József és a BUDAPEST NOISE / BALKÁN FANATIK

2020. September 12. Saturday 13:00
More

Szobabicikli II.

2020. September 13. Sunday 14:00
More

Szobabicikli III.

2020. September 18. Friday 15:00
More

Műtárgyak Éjszakája | Szabadjáték | Korhatár nélkül+

2020. September 19. Saturday 12:00
More

Szobabicikli IV.

2020. September 19. Saturday 16:00
More

Kurátori szabad beszélgetés

2020. September 20. Sunday 14:00
More

Szobabicikli V.

2020. September 26. Saturday 15:00
More

Diskurzus és minikoncert

2020. September 25. Friday 15:00
More

Finisszázs és zeneszoba

2020. September 27. Sunday 14:00
More